
Банкетка для взуття в передпокій, полиця для взуття м'яка, дві полиці
від 1 800 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 228-27-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пропонуємо вам банкетки для взуття в стилі лофт від виробника гуртом і в роздріб.
Металевий каркас виготовлений із високоякісного сталевого профілю 20*20/15*15. Покритий порошковою фарбою в полімеризаційній камері за високої температури, що забезпечує тривалу експлуатацію.
Сидіння виготовлене з ДСП, якісного наповнювача, тканинної оббивки (велюр), що забезпечує комфортне сидіння.
Висота 46 см
Глибина 31 см
Ширина. 80 см
Банкетки можуть бути розміром 60 см, 80 см, 100 см.
Колір: сірий, темно-сірий, кавовий, темно-коричневий, букле білий.
Доставка всією Україною новою поштою, накладеним платежем без передоплати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Колір | Кава з молоком |
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Висота | 460 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння для взування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 800 ₴






