Пропонуємо вашій увазі боковини для лавки в стилі лофт від виробника оптом та в роздріб.
Боковини виловлені із профілю стального 50*25. Покриті порошковою фарбою в полімеразаційній камері при високій температурі. Даний метод покриття забезпечує стійкість до атмосферних впливів і тривалу експлуатацію.
Висота 890мм
Ширина 620 мм
Кількість отворів під брус 18шт (під 9 брусків)
Ціна вказана за комплект.
Доставка по всій території України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Наявність підлокітників | Так |
| Глибина | 620 мм |
| Висота сидіння | 40 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 890 мм |
| Максимальне навантаження | 400 кг |
| Вага | 10 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴



