Пропонуємо Вам лавочку в стилі лофт завдовжки 1.5 м або 2.0 м.
Матеріал: профіль сталевий. Покриття порошкове чорною матовою фарбою, у полімеризаційній камері за високої температури.
Брус 7×4 см, покритий протигрибковим ґрунтом і якісним лаком для дерева.
На всі питання відповімо телефоном!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Наявність підлокітників | Так |
| Довжина | 1600 мм |
| Глибина | 630 мм |
| Висота сидіння | 450 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 840 мм |
| Максимальне навантаження | 500 кг |
| Вага | 20 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 100 ₴



