Пропонуємо Вам лавочку в стилі лофт завдовжки 1.5 м або 2.0 м
Матеріал: профіль сталевий 50×25 (покритий фарбою 3 в 1)
Брус 7×4 см (покритий протигрибковим ґрунтом і якісним лаком)
На всі питання відповімо телефоном!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 16 кг |
| Глибина | 500 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 1500 мм |
| Висота сидіння | 450 мм |
| Тип | Лавка без спинки |
| Максимальне навантаження | 400 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴



