Пропонуємо Вам ковані боковини для лавки гуртом і в роздріб від виробника.
Матеріал профіль сталевий 15 × 15
Висота 520 мм
Ширина 350 мм
Кількість отворів під брус 4 шт.
Боковини покриті фарбою та декоративною бронзовою патиною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 5 кг |
| Глибина | 350 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 520 мм |
| Висота сидіння | 40 мм |
| Тип | Лавка без спинки |
| Максимальне навантаження | 350 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴





