Пропонуємо Вам ковані боковини для козирка гуртом і в роздріб від виробника.
Висота 64 см
Виступ уперед 120 см
Матеріал: профіль сталевий 20×20/15×15
Покритий фарбою та декоративною бронзовою патиною.
До комплекту входить дві боковини та дуга для посилення каркаса.
Доставка по всій Украине.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип виробу | Козирок |
| Спосіб виготовлення | Кований |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Покриття | Бронза |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 1200 мм |
| Висота | 620 мм |
| Вага | 15 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴

