Пропонуємо Вам, лавочку ковану завдовжки 1.5 м.
Матеріал: профіль сталевий покритий фарбою та декоративною бронзовою патиною.
Брус 7×4 см покритий протигрибковим грунтом і якісним лаком для дерева.
На всі питання відповімо телефоном!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Наявність підлокітників | Так |
| Довжина | 153 мм |
| Глибина | 710 мм |
| Висота сидіння | 450 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 810 мм |
| Вага | 16 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴





