Пропонуємо Вам лавку ковану довжиною 1.5м.
Матеріали: профіль сталевий 40×20 та 20×20 ( покритий фарбою 3в1)
Брус 7×4см ( покритий протигрибковим грунтом та якісним лаком для дерева)
На всі питання відповімо по телефону.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Наявність підлокітників | Так |
| Довжина | 1580 мм |
| Глибина | 630 мм |
| Висота сидіння | 450 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 910 мм |
| Максимальне навантаження | 500 кг |
| Вага | 20 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴



