Пропонуємо Вам лавку в стилі лофт шириною 1.5м або 2.0м.
Матеріал: профіль сталевий 50×25 ( покритий фарбою 3в1)
Брус 7×4см (покритий протигрибковим грунтом та якісним лаком)
На всі питання відповімо по телефону
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Наявність підлокітників | Так |
| Довжина | 1600 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Висота сидіння | 450 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 890 мм |
| Максимальне навантаження | 500 кг |
| Вага | 20 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴


