Ковзання боковинки до гойдалки від виробника гуртом і врозницю.
Висота 900 мм
Шырина 600
Матеріал профіль сталевий 15х15
Покриті фарбою та бронзовою патиною.
Кількість отворів під брус 9 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 6 кг |
| Глибина | 600 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Висота з урахуванням спинки | 900 мм |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Наявність підлокітників | Так |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴

