Пропонуємо вам банкетки для взуття в стилі лофт від виробника гуртом і в роздріб.
Металевий каркас виготовлений із високоякісного сталевого профілю 40*20/15*15. Покритий порошковою фарбою в полімеризаційній камері за високої температури, що забезпечує тривалу експлуатацію.
Сидіння виготовлене з ДСП, якісного наповнювача, тканинної оббивки (велюр), що забезпечує комфортне сидіння.
Висота 46 см
Глибина 31 см
Ширина. 60 см
Банкетки можуть бути розміром 60 см, 80 см, 100 см.
Колір: сірий, темно-сірий, кавовий, темно-коричневий, букле білий.
Доставка по всій Україні новою поштою накладеним платежами без передоплати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Матеріал каркасу | сталева профільна труба |
| Колір | Темно-сірий |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Висота | 460 мм |
| Вага | 9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 800 ₴
