Пропонуємо Вам лавку ковану
довжиною 1.5м або 2.0м.
Матеріал: профіль сталевий 20×20 (покритий фарбою та декоративною патиною),
Брус розміром 7×4см 1.5м (покритий протигрибковим грунтом та якісним лаком по дереву)
Вартість лавки шириною 1.5м з профілю 20×20 2800грн. Вартість лавки шириною 2.0м. 3700грн
Можлива будь-яка кількість із власного виробництва, як боковин так і брусів.
Отправляем наложенным платежом без предоплаты.
Більш детально розповімо по телефону 0662282701
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Скамья со спинкой |
| Наличие подлокотников | Да |
| Длина | 1540 мм |
| Глубина | 770 мм |
| Высота сидения | 450 мм |
| Высота с учетом спинки | 850 мм |
| Максимальная нагрузка | 500 кг |
| Вес | 18 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 3 700 ₴





