Пропонуємо Вам ковані боковини для лавки від виробника оптом та вроздріб
Висота 860мм
Ширина. 710мм
Кількість отворів під брус 9шт
Матеріал труба профільна 20×20
Пофарбована чорною фарбою і покрита бронзовою патиною.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 8 кг |
| Глубина | 710 мм |
| Высота с учетом спинки | 860 мм |
| Высота сидения | 40 мм |
| Тип | Скамья со спинкой |
| Максимальная нагрузка | 400 кг |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 200 ₴



