Пропонуємо Вам кований мангал від виробника оптом і вроздріб.
Висота з ніжками 740мм
Висота без ніжок 190мм
Ширина 330 мм
Довжина з ручками 750мм
Довжина без ручок 570 мм
Товщина сталевого листа 3мм, Розрахований на 9 шампурів. Помальований чорною фарбою і покритий бронзовою патиною. Ніжки мангалу знімаються, що полегшує транспортування.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 740 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Форма | Прямокутна |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Тип | Мангал |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 330 мм |
| Довжина робочої поверхні | 570 мм |
| Висота робочої поверхні | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴



