Пропонуємо Вам ковані боковини для лавки від виробника оптом і вроздріб.
Висота 840мм
Ширина 660мм
Матеріал труба профільна 15х15
Кількість отворів для брусів 9шт
Помальована чорною фарбою і покрита бронзовою патиною.
Ціна вказана за комплект.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Глубина | 660 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Высота с учетом спинки | 860 мм |
| Высота сидения | 40 мм |
| Тип | Скамья со спинкой |
| Наличие подлокотников | Да |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 200 ₴

