Пропонуємо Вам ковані боковини для лавки від виробника оптом і вроздріб.
Висота 850мм
Ширина 770 мм
Матеріал труба профільна 20х20
В комптект входить три частини, що дає можливість зробити лавку на 2 метра і більше. Помальована чорною фарбою і покрита бронзовою патиною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Глибина | 770 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Висота з урахуванням спинки | 850 мм |
| Висота сидіння | 400 мм |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Наявність підлокітників | Так |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 080 ₴



