Пропонуємо Вам ковані боковини для лавки від виробника оптом і вроздріб.
Висота 810мм
Ширина 710мм
Матеріал труба профільна 15х15
Кількість отворів під бруси 9шт
Помальована чорною фарбою і покрита бронзовою патиною. При виникненні запитань телефонуйте буду рада Вам відповісти.
Ціна вказана за комплект.
Також в продажі є брус розміром 6×4см довжиною 1.5м, комплект з 9штук коштує 650грн. Та брус розміром 7×4см довжиною 1.5м, комплект з 9 штук коштує 750грн.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Глубина | 710 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Высота с учетом спинки | 810 мм |
| Высота сидения | 400 мм |
| Тип | Скамья со спинкой |
| Наличие подлокотников | Да |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 350 ₴



