Пропонуємо Вам ковані боковини для лавки від виробника оптом і вроздріб.
Висота 840 мм
Ширина 660 мм
Матеріал труба профільна 15х15
Кількість отворів під брус 9шт.
До комплекту входять три частини, що дає можливість зробити лавку на 2 метри і більше. Помальована чорною фарбою і покрита бронзовою патиною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Глибина | 660 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Висота з урахуванням спинки | 840 мм |
| Висота сидіння | 400 мм |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Наявність підлокітників | Так |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 590 ₴



