Пропонуємо Вам ковані боковини для лавки від виробника оптом і вроздріб.
Висота 850мм
Ширина 620мм
Матеріал труба профільна 15х15
Кількість отворів під бруси 9шт
Помальована чорною фарбою і покрита бронзовою патиною.
Ціна вказана за комплект.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Глубина | 620 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Высота с учетом спинки | 850 мм |
| Высота сидения | 400 мм |
| Тип | Скамья со спинкой |
| Наличие подлокотников | Да |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 990 ₴





